Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kérdőjeles alhasi sérvvel...

Kérdőjeles alhasi sérvvel hogyan építhetek izmot?

Figyelt kérdés

Nincsen diagnosztizált alhasi sérvem, azonban

6 hónapja képtelenek az orvosok megállapítani, mégis mi az a kemény bogyó az alhasamon, amely nekem iszonyatosan fáj. Már több mint 7 hónapja nem edzettem (azelőtt heti 4x jártam edzőterembe), és teljesen leépültek az izmaim. Mivel kezdhetnék el újra izmot építeni? Az úszás segít ebben, vagy az semmire nem lesz elég? Súlyokat valószínüleg nem emelhetek, és szeretném visszakapni a formás combom és fenekem...24/Lány



júl. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Konzultálj sportorvossal vagy gyógytornásszal!
júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is gyógytornász! Amúgy egy másik dokit keress. Szerencséd, hogy csak 6 hónapja nem tudják, mi a gondod. Kitartás!
júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben. Szerintem az országnak kb. 10 kórházában megfordultam már, egyszerűen senki nem jön rá, mi a gond.


Köszi!!

júl. 13. 13:07
 4/5 anonim válasza:

Kérdező, tudom, min mész keresztül. Nekem első alkalommal azt mondták, hogy hasnyálmirigy+ 2 sérv minimum. Aztán nincs sérv, "csak" szétcsúszott hasfal ( ez most nagy "divat" lett), de lehet, műteni kell. Aztán azt, hogy nem kell vele foglalkozni. Majd 1 hónap múlva a sürgin azt mondták, ugye tudom, hogy műteni kell a sérvemet???

A másik problémámra azt, hogy együtt kell vele élni, a harmadikra szintén azt, hogy meg lehet tanulni együtt élni vele. ( aha ,csak a mindennapokat keseríti meg keményen). Szóval én is keresem/keresném a normális dokikat

júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Basszus, annyira sajnálom!

engem folyamatosan vakbéllel küldtek SBO-ra, dehát nem az.

Mri volt, laparoszkópos vizsgálat volt, minden volt. Csak eredmény nem. És iszonyatosan fáj….

júl. 14. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!