Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért népszerü a pankráció?...

Miért népszerü a pankráció? (tegnap megnéztem egyet az aréna4-en nem értem mi értelme)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye a net4+ ad pankrációt is tv-be meg (gondolom mindig) ismétlik. Tegnap nem volt nézni való a tv-be gondoltam belenézek nézhető időbe ismételték. Közel a 40 hez még ilyet nem láttam, de az kb rögtön lejött az ütések nagy része csak megjátszott, kb mint 1 filmbe a szinészek mikor hasonlót csinálnak (tehát verik egymást), ahogy néztem biztos volt 1-2 valódi "koki", de nem sok. Viszont mikor létrára dobálták a hölgyek egymÁst na az igazinak tünt és a létra is, na ez már szerintem kimondottan értelmetlen és veszélyes.De a férfiak is mikor dobálták egymást, vagy a kötélről egymásra ugráltak na az se megjátszott, és elég veszélyesnek tünt, hogy a földön fekvőre ráugrik 1 kb 80-100 kilós ember volt hogy a birót kidobták a ringből és vagy 15 percig a földön feküdt, nem tudtam eldönteni eljátsza e hogy "nagyot apott" szóval veszélyesnek tünik. Elmagyarázná, valaki ennek mi értelme, miért vállalják ezt emberek (pankrátor), és miért lehet ezt eladni, ha előre eldöntött ki nyer? (neten olvastam, hogy eldöntik ki nyer.
júl. 13. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2016 óra követem a HCW-t, néha vannak unalmas párosítások meg van, hogy két karakter közötti viszályt újra elővesznek ami miatt az unalmasnak hat gondolom a régi motorosoknak, de úgy alapjába véve tudnak újítani.
júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm , én nem hiszem , hogy nézem , véletlenül most elkaptam, de sokszor éjjel ismétlik, a net streamért meg nem fizetek. 1 érdekességnek jó volt, de nem tudom tartósan érdekelne e. Ha még kérdezhetnék, ez egész évben van minden héten vagy évadok mennek mint pl 1 sorozatnál és van szünet is?
júl. 15. 14:14
 13/14 anonim ***** válasza:

Egész évben van. Régen volt egy heti sorozata a HCW-nek, az Underground, de sajnos annak vége. Youtube-on visszanézhető. Mostanában van dojo show nem tudom milyen időközönként, youtube-on ez is fent van. HCW gálák olyan 1,5 havonta vannak. Fel is szokták tenni youtube-ra, csatornatagsághoz kötött.

Illetve ment a tv-ben egy évad, tavaly az egyik gála előtt vettek fel egy pár órás műsort és azt adták le hetente a tv-ben. Elvileg lesz folytatása.

Passion Pro gála most lesz pénteken Balatonszárszón, és youtube-on is vissza lehet nézni, úgy tudom még csatornatagság nélkül. A Passion Pro annyira nem sztori orientált, oda igyekeznek meghívni akik nagyobb névnek számítanak az indy wrestling világban.

Mondoconon is bele lehet futni a pankrációba.

Még Oszvald Marika is pankrátornak állt egy Rtl-es műsorban Mari KO néven :D

júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊 WWE csatornája elég érdekes de ahogy nézem teljes müsor ott sincs csak néha hosszabb kb 25 perces "valamik" .
júl. 15. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!