Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért népszerü a pankráció?...

Miért népszerü a pankráció? (tegnap megnéztem egyet az aréna4-en nem értem mi értelme)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ugye a net4+ ad pankrációt is tv-be meg (gondolom mindig) ismétlik. Tegnap nem volt nézni való a tv-be gondoltam belenézek nézhető időbe ismételték. Közel a 40 hez még ilyet nem láttam, de az kb rögtön lejött az ütések nagy része csak megjátszott, kb mint 1 filmbe a szinészek mikor hasonlót csinálnak (tehát verik egymást), ahogy néztem biztos volt 1-2 valódi "koki", de nem sok. Viszont mikor létrára dobálták a hölgyek egymÁst na az igazinak tünt és a létra is, na ez már szerintem kimondottan értelmetlen és veszélyes.De a férfiak is mikor dobálták egymást, vagy a kötélről egymásra ugráltak na az se megjátszott, és elég veszélyesnek tünt, hogy a földön fekvőre ráugrik 1 kb 80-100 kilós ember volt hogy a birót kidobták a ringből és vagy 15 percig a földön feküdt, nem tudtam eldönteni eljátsza e hogy "nagyot apott" szóval veszélyesnek tünik. Elmagyarázná, valaki ennek mi értelme, miért vállalják ezt emberek (pankrátor), és miért lehet ezt eladni, ha előre eldöntött ki nyer? (neten olvastam, hogy eldöntik ki nyer.
júl. 13. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként tetszett, de én se értem most már, hogy mi értelme.

Amúgy ezek az emberek szarrá is mennek 40 éves korukra.

júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen bár ez elmondható sok boxolóról NFL játékosról stb. Tény látványos volt igy elsőre, de kb semmi értelme és néha nem tudtam eldönteni, hogy csak eljátszák vagy tényleg van valami bibi, pl a biró, persze gondolom megjátszotta,
júl. 13. 11:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyilván a pénz a lényege. Ha nem lenne közönségük, akkor nem csinálnák.
júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amerikában van nagy hagyománya,fene se érti.
júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4es én nem értek hozzá de tegnap a tv-be azt mondták, hogy gála pl európába is van, meg volt a Szaudiaknál is, akkor gondolom kilép az USA-ból.
júl. 13. 13:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Sőt, még Magyarországon is van pankráció (jobb szeretik a díjbírkózás kifejezést)

HCW, Passion Pro és az XWP a magyar szervezetek.

Showműsor az egész. Kb. mint egy élő kaszkadőr show. Néha látszik, hogy gagyi, néha nagyon látványos, vannak szerethető karakterek és kevésbé szerethetőek.

júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6os köszi.
júl. 15. 09:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Ebben mi a történet? (olvastam, hogy vannak történetek)
júl. 15. 10:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Általában két vagy több birkózó vagy csapat viszálya adja a sztorit. Volt már az idősek vs. fiatalok köré épített történet szál volt már a bevándorlás köré épített történet is.
júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem és mindig tudnak újat kitalálni?
júl. 15. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!