Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb tömegnövelő?...

Melyik a legjobb tömegnövelő? BioTech Max Gaint Plus ez milyen? Esetleg valaki tud jobbat?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy oldal szalonna.
2010. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kis keresés után egy tapasztalat:

A Max Gain Plus nekem sem okozott csalódást! És igen tévhit hogyha az emberek azt hiszik hogy a táplálék kiegészítőtől híznak! Nem régiben vettem egy multivitamint, de a Max Gain Plus mivel tartalmazza a multivitaminom összes összetevőjét, nem nagyon iszogatom, mivel ebben a termékben benne van. Ennek nagyon örülök!

62 kilo voltam 85 kilóval nyomtam fekve a csúcsnyomásom 95 kiló volt, és egy másfél hete iszom a Max Gain Plust és kiadósan eszek alszok és kőkeményen edzek mellette, ennek köszönhetően a mérleg másfél hét után 65.5 kg-ot mutat! Soha nem voltam még 64 kiló sem annyira nehezen hízok! De ez az izomtömeg ami feljött rám egy hét alatt fantasztikus! 95 kilóval nyomok fekve, és a csúcs nyomásom 115 kiló.

Aki tömeget akar növelni és erőt, annak csak ajánlani tudom!

Hihetetlen sok szénhidrátot tartalmaz, ami az egyik legelengedhetetlenebb az izomtömeg növelésnél. De ami a legfontosabb az az evés, napi 7 szer, ha kell 8-szor.

2010. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy tartalmaz vitaminokat, de az még édeskevés... 1-3g C vitamin biztos nincs benne!
2010. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebben 42 mg c vitamin van...
2010. nov. 1. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
az nagyon kevés! 1000-3000 mg is mehet :)
2010. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!