Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kreatint szednék, nagyobb...

Ha kreatint szednék, nagyobb lenne tőle a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudom ez egy hülyeség, de sose szedtem kreatint. Már egy ideje terembe járok proteint és pörgetőt használok nagyrészt. A kreatinról azt tudom, hogy megköti a vizet meg segít izmosabbnak lenni azonban félek, hogy hízást eredményezne nálam zsírra. Jelenleg 80kg vagyok és izom miatt, nem nagyon szeretnék zsírt felszedni.

21/N



júl. 5. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Merre laksz? Szükseged lenne egy személyi edzöre de minimum egy olyan edzo tarsra aki ért valamit a sporthoz.

:) nem bántásbol.

Kaja rendben van? Személyre szabott célnak megfelelo? Kaloria,makro?

Edzesterv rendben van? Celnak megfelel, erösít?

Pihenés rendben van?

Ha ezek igen(hazudsz) akkor tudnád mitől hízhatsz el. TARTÓS ÉS DRASZTIKUS kalóriatöbblet. Krearinban nincs se makro,se kaloria. Ezt termeli a szervezet is..ÉS! Az emberek nagy részére semmilyen hatással sincs a kreatin. De ez nem aranyszabály. Van akire hat van akire nem.

Hol laksz? Ha hozzám közel akkor ezeket elmagyaráznám neked személyesen és megnézném hogy edzel.

És mi az a pörgető? Remélem nem kristály? :D Viccelek. De ne használj minden edzés előtt porgetot se koffeint se mert hozzá szoksz. Csak egyszer egyszer. De ne sokat.

Ja és amíg a kaja nem 100%-os addig felesleges ilyeneket venned. Kaja 70%ot tesz ki,edzes kb 20at, a maradek 10%ot teszi ki csak csupán a kiegeszitok hasznalata.

júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar évek óta edzek el vagyok egyedül. Kaja deficit víz is minden rendben. Mivel 0-t tudok a kreatinról ezért tettem fel kérdést mivel soha nem szedtem és ki akarom próbálni mivel valaki puffad stb.
júl. 5. 20:46
 3/10 anonim válasza:
100%

A kreatin az első használatkor hoz tömeget plusszban. Egyszer lehet átpalizni a szervezetet.

Hízni csak vizet fogsz, zsírt semmiképpen!

júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy a 80 kilóhoz? Kétlem, hogy ez mind izom lenne, kizárt dolog.
júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze van rajtam zsír, de nem tarozom "dagi" kategóriába. Vékony a derekam széles a válam és a csípőm mivel legtöbbet a lábammal foglalkozok így vagyok 80kg (felső testemmel is foglalkozok nem arról van szó)
júl. 5. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! És azt mi honnan tudjuk hogy te fogsz e puffadni? Ha igen abbahagyod. Ez nem koksz.

Ja és mit főztél ma? Holnap nagytakarítás,mosás otthon? 😁😁 Férjed/pasid mennyivel nyom fekve? Vagy lehet őt akarod lehagyni? Így már mád

júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Mik ezek a feltételezések?
júl. 5. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni hogy te puffadsz e töle amig ki nem probalod.

Bar szerintem egy full felesleges penzkidobas

júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

A kreatin a vizet köti meg az izmokban. Ami segíti a regenerációt és kerekebbnek tűnnek tőle az izmok. Persze ne úgy képzeld el, hogy egyik napról a másikra a kreatintól IFBB Pro formád lesz ha már eddig is izmos voltál.

Mivel a vizet köti meg, hízni nem fogsz tőle. A testtömeged valóban több lehet - 0,5-1kg-val - de ez csak víz, 1 hét alatt meg lehet szabadulni tőle. Ha a zsírtól félsz akkor a makrókat kell figyelned. Minél több fehérje és minél kevesebb zsír bevitel. Valamennyi azért kell, mert rengeteg zsírban felszívódó vitamint hasznosítunk. Többet nem tudok hozzászólni, mert nem ismerjük a valós fizikumodat.


Ja, és nézd meg a pörgetőd összetételét, mert abban is szokott lenni néha kreatin.

júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszaitokat 🌟🌟
júl. 6. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!