Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emiatt lemondhatom a mai edzést?

Emiatt lemondhatom a mai edzést?

Figyelt kérdés

2-3 napja sajnos nincs székletem, ma pedig úgy keltem, hogy nagyon kellemetlenül feszít a hasam. Így nem szívesen mennék ma edzeni (szenélyi edzőm van), lemondhatom szerintetek?


24/N



júl. 5. 09:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul vagy és egészségügyi problémád van, akkor miért ne mondhatnád le?
júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak félek nehogy megkérdezze mi a baj. Pasi az edzőm.
júl. 5. 09:36
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi van ha megkérdezi? És mi köze ehhez az edző neméhez? :D

Majd azt mondod neki hogy nem vagy jól, nem kell belemenni a részletekbe...

júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
A legeslegjobb az lenne, ha elmondanád neki, hogy mi a gond pontosan, és hogy mit javasol, menjél vagy ne. Mert pont a sport ezen is segíthet. Csak nem mindegy, milyen mozgás pontosan, ezért kéne megbeszélni az edzővel. Nyilván ha nem vagytok még olyan kapcsolatban, akkor érthető, hogy nem akarod, de ha csak azért nem akarod mondani mert nem tartozik rá, akkor ez nem igaz.
júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

"ezért kéne megbeszélni az edzővel"

Nyilván az ókájés szeméji eccője majd orvosi tanácsot képes adni mindenféle vizsgálat és ismeret nélkül egy napok óta fennálló emésztőszervi probléma kapcsán.

júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lemondhatod. Szolsz hogy rossz a hasad. Ennyi
júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell részletezni. Nem érzed jól magad fáj a hasad és ennyi. Ha rosszul vagy ne menj mert többet árt mint használ
júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lemondhatod. Azt mondod, hogy rosszul vagy, rossz a hasad. Nem kell részletezni. Egyébként a mozgás pont jó lehet székrekedésre.
júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8:


Igen, én is gondoltam erre, csak a hasam szörnyen feszít és így a mozgás se kellemes. :/

júl. 5. 10:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: Akkor ne menj. Esetleg tornázz otthon valamit, ami nem esik rosszul és segít beindítani a bélmozgást.
júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!