Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple tárhely lemondható...

Az Apple tárhely lemondható IPhone nélkül?

Figyelt kérdés

Elromlott a telefonom (IPhone 7), és már nem kapcsol be. Amúgy is cseréltem volna, nem olyan nagy kár érte, viszont az Apple felhőtárhelyet, amit még évekkel ezelőtt vettem, nem tudtam lemondani, és most meg is újult. De nem akarom, hogy továbbra is vegye a pénzt, mivel egy Galaxy S24 Ultra mellett döntöttem, és annak a 256 GB-ján bőven tudok tárolni mindent amit kelll, és át is töltöttem mindent az Apple tárhelyemről (képeket, videókat). A kérdésem, hogy le tudom mondani, vagy mindenképp kell valahonnan szereznem egy apple eszközt ehhez a művelethez?

Nem szívesen váltanék vissza IPhone-ra.


jún. 7. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Gépről hoozáférsz a tárhelyhez. Icloud.com
jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!