Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kicsit tágulhat még a futócipő...

Kicsit tágulhat még a futócipőm a használat során?

Figyelt kérdés

Vettem egy új edzőcipőt, az üzletben alaposan kipróbáltam, nagyon kényelmesnek tűnt; tudtam benne mozgatni a lábujjaimat stb, szóval jónak tűnt a méret.


Itthon lefutottam benne 9 km-t és sajnos a bal lábamon a nagylábujj körmöm megfájdult az edzés végére, annyira, hogy azóta is fáj. A jobb lábammal nincs gond, valószínűleg a két lábfejem nem egyforma méretű, vagy nem egyformán dagadtak meg a futás alatt.


Az előző futócipőm egy számmal nagyobb volt (ugyanúgy Asics), és abban meg enyhén csúszkált a lábam, ami néha vérhólyagokat eredményezett terepfutásnál. Szóval most semmiképp nem akartam nagyobb méretet venni.


Szerintetek van rá esély, hogy a cipő "betörik" és kényelmes lesz egy idő után?



jún. 24. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
A cipők szélességre tágulnak, hosszra nem nagyon...
jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!