Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje port mivel helyettesít...

Fehérje port mivel helyettesíthető?

Figyelt kérdés
Többet kipróbáltam már, de egyszerűen a hideg ráz tőle, hányingerem van. Van valami amivel ki lehet váltani ?

jún. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Miért kéne kiváltani? Napi 1,5 g/tskg fehérjét egy óvodás is képes szilárd ételből bevinni.
jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Legyen egy normális étrended, és semmi szükség nincsen ezekre a szemetekre. A veséd és májad 30 év múlva meg fogja köszönni ha hallgatsz rám. A pénztárcádról nem is beszélve
jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Fehérjefüggőség c. könyvet. Én megtettem.


Nem a fehérjétől leszel izmos, hanem attól, ha használod/edzed az izmaidat és normálisan eszel. Az nem normális, hogy napi fél kg mellfilé + 2-3 fehérjeshake. Lencsében tudod, mennyi van pl.?

jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

3 hát igen a másik evidens, hogy megfelelően kell hozzá edzeni mellé.


Az egyetlen aminek szerintem értelme lehet, az a kreatin. Minden más pénzkidobás.

jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"aminek szerintem értelme lehet, az a kreatin"

10-ből 7 embernél semmilyen tapasztalható vagy kimutatható pozitívumot nem eredményez a kreatin, de nagy százalékban okoz emésztőszervi problémákat, úgyhogy nem értek egyet. Eddz, táplálkozz, aludj rendesen. Amíg ez nincs meg, addig nincs miről beszélni, ha pedig megvan, akkor azért nincs miről beszélni.

jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel helyettesíthető?

Kajával. Egyél normális ételeket, és voilá.

jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 én mindig éreztem hogy megdogja kicsit az erőm meg vastagabbnak tűnök. De akkor lehet csak placebó volt. Én azt olvastam az az egyetlen hasznos. De akkor változott a tudomány. Vagy a propagandát olvastam.
jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"éreztem hogy megdogja kicsit az erőm meg vastagabbnak tűnök"

Lehet, hogy te a szerencsé 30%-ba tartozol, de sajnos az is lehet, hogy placebo.

"azt olvastam az az egyetlen hasznos"

A vizsgálati anyagok szerint a kreatin szedése egészségügyileg előnyös lehet, de hogy testépítésben vagy más sportokban mennyire van érezhető haszna, az ellentmondásos. Viszonylag olcsó, úgyhogy rossz döntést nem hozol vele, de hogy van-e értelme, az kérdéses.

jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyet próbáltál? Mert például a növényi porok tényleg ihatatlanok. Mint a vizes homok kaparja a torkot. De a tejsavó fehérjék általában jók és jól oldódnak. Persze van márka, pl. Nutriversum, ami szintén rossz, hiába tejsavó. Próbáld a PureGold vagy GymBeam tejsavót. Ráadásul még az áruk is kedvező. Egy adagos próbacsomagot vegyél belőlük először.
jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!