Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kb 1hetem van...

Mit csináljak? Kb 1hetem van rá. Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

12perces volt suliban,nekem pedig 10métert sikerült lefutnom(16/lány) és az őszi szünet után futhatom újból mivel 12kör után nem kell újból futni.

A kérdésem az lenne hogy mit csináljak hogy letudjam futni azt a nyamvadt 12kört vagy estleg többet?

Az a baj h egy kis idő után beszúr az oldalam(nem mindig) meg mostani futás után kb félóráig köhögtem.

A szünetben milyen mozgásokat csináljak hogy sikerüljön és mennyi ideig meg milyen gyakran?előre is köszi:)


2010. okt. 30. 12:19
 1/5 anonim válasza:
szerintem a rossz levegő vétel miatt szúrt az oldalad..
2010. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, rosszul veszed a levegőt.Tudom, hogy nem egyszerű, de próbáld meg egyenletesen venni a levegőt és a lehető legnagyobbakat "lépni" futás közben.
2010. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MI 12 perc alatt 12 kör? Annyit még egy focista se fut
2010. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy ti nem 400-ason futjátok?
2010. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 600-ason futottuk, simán lefutottam a 13 kört, bár én kéziztem, atlétika és futóversenyekre jártam...
2010. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!