Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rocky Balboa tényleg létezett?

Rocky Balboa tényleg létezett?

Figyelt kérdés
CSak mert már utánna néztem és mindenhol csak a filmekről és stalone rl találok infót de semi arra utalót h lett volna ien boxoló hogy rocky balboa...
2010. okt. 30. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem talalod, mert nem letezett. Sylvester Stylone almodta meg, a Rocky IV. folytatasa, allitolag tobb nem lesz.
2010. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Stallone látott egy Ali meccset,hazament és megírta a forgatókönyvet.Ő találta ki és a jutalma egy Oszkár díj lett érte.Csak úgy engedte megfilmesíteni,ha ő játszhatja a főszerepet.
2010. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
de létezet egy rocky bokszoló csak az ne, balboa volt
2010. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rocky Marciano létezett , a név szerintem innen ered(mellesleg ő az egyetlen bokszoló ha jól tudom aki veretlenül fejezte be a karrierjét -meghalt egy repülőgép balesetben), de a karaktert sajnos nem tudom a nevét : xy boxoló Ali elleni felkészülése ihlette.
2011. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DominikRocky válasza:

Rocky Balboa nevű boxoló nem élt soha. Stallone találta ki. Mert látott egy Ali meccset.

Az igazi Rocky Chuck Wepner volt aki leütötte Alit majd kikapott.Ez ihlette meg Stallonét.

És Apollo Creed Karaktere Alin Alapul.

2014. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 pisti9876 válasza:
Rocky Balboa csak egy főhős volt sohasem létezett (sajnos :(.) Sylvester egyik barátjáról -Chuck Wepner-ről- vett ihletet egy 15 menetes Muhammad Ali elleni meccsre való hősies felkészülésével. Rocky Marciano-nak pedig max. a neve adta az ihletet.
2014. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pisti9876 válasza:
A pi@sába ezt megkavartam.
2014. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rocky Marciano néven volt, és Ő A KIRÁLY!
2015. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!