Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csömöri sportlovarda - ismeri...

Csömöri sportlovarda - ismeri itt valaki?

Figyelt kérdés
érdekelne a hely, milyenek a körülmények, az oktatás, díjugratási lehetőség, és minden apró kis információ. :)
2010. okt. 27. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom,privátban tudok róla mesélni ha érdekel.
2014. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem két lovamnál alakult ki kezdeti kehesség abban a lovardában. Az egyik lovamat ki tudták kezelni az orvosok a másik lovamat sajnos nem, azóta már az első stádiumban van és nem kevés pénzt költök havonta a kezelésére. A nem megfelelő talaj a nem locsolt poros pályák és a negyed osztályú széna és poros alom okozta a betegségüket. Sem lovasnak sem lónak nem ajánlom azt a lovardát, nem beszélve arról hogy a vezetőnek van pofája elkérni ezért a minősíthetetlen tartásért 60 vagy 65 ezer forintot havonta!

2014. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tudok egy helyet ahol a legjobb az oktatás , Gödöllőn a Marshal Star-ban, nekik vannak a legjobb lovaik, képzett sportlovak és versenyzési lehetőség is van , nagyon jó áron tartják az edzéseket! Gyönyörű környezet, klubhelyiség , ami fűtött, tágas istálló, nagyon jók a kinti pályák, és van nagyon jó fedeles lovarda is ahol nem ezren lovagolnak! További infóért hívd ezt a számot:06307562622
2014. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon jó lovarda! Igaz, a fedeles kissé tönkrement, de elég nagy, a volt kavicsos pálya már nagyon szép, kavicsmentes, az oktatás nagyon jó, a bértartás is elég színvonalas, az oktatóm 4 lovát tartja itt, az istálló nagyon szép, van külön ménkarám, 2 db. kinti pálya van, NAGYON JÓ! 1 éve lovagolok itt, és imádom a helyet!
2015. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!