Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki már egyszer izmos...

Ha valaki már egyszer izmos volt, könnyebben lehet ujra izmos?

Figyelt kérdés
Kb.fél éve el kezdtem gyurni.Ami az izomzatomat illeti,elég jol haladt!De közbe jött egy betegség,ami lázzal hasmenéssel étvágytalansággal jár.Az izmaim pár nap alatt eltüntek!Kérdésem az volna ha ujra elkezdek edzeni ujabb fél évet kell edzenem,hogy vissza nyerjem az izomzatomat?
2010. okt. 27. 05:19
 1/6 bénabéla11 ***** válasza:

Szevasz!

hát sztem sántít egy kicsit a kérdés! ne vedd zokon, de fél év alatt nem sok izmot lehet felszedni...persze valamennyit azért mindenképpen, főleg ha kezdő vagy...na de az már tuti nem lehetséges hogy pár nap alatt elveszted az egészet...

a lényeg az, hogy a gyurástól szépen haladtál és látszódtak az izmaid, be voltál durranva...stb...a betegség sok vizet és vett ki belőled, és pesze valamennyit a testtömegedből is , de az a pár nap max a teljesitményedben vet vissza nagyon...nem az izmodból fog elvenni...

menj csak vissza a terembe, kezd el ujra...az elején nehéz visszanyerni az erődet, de pár hét és ujra a régi leszel!


az izom felszedéséről meg, hogy a szakértők szerint is legjobb esetben is (értem ugy hogy kezdő vagy, mindent helyesen csinálsz, étkezel, gyursz, pihensz, táplálékkiegészitők, ja és még a genetikád is olyan hogy pont gyurásra találták ki:D) maximum de MAXIMUM kb 10-ót tudsz épiteni, 10 kilo ÉVENKÉNT, de ez sztem meglehetősen ritka...már csak azért is mert a legtöbben valamit vagy valamiket nem jol csinálnak!


szóval ne bánkódj, nem vesztetted el azt a fél évet! gyurjál tovább, haladjál, és csinálj mindent ugy ahogy kell!


sok sikert

2010. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bénabéla11 ***** válasza:
ja, és a gyurást nem fél évekre tervezd...mert az nem elég...évekre kell tervezni!
2010. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én két évig gyúrtam, de az egyetem első éve miatt kihagytam egy évet és nagyon összementem... Most újrakezdtem normális kajálással, vitaminokkal és 2 hónap alatt visszajött minden, sőt! Fél év nem sok, de talán hatékonyabban tudsz edzeni, szerintem hamarabb visszajön :)
2010. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:

igen, a test reagál és lényegében ujratölti az izomzatot.

Ha már egyszer megvolt az hamar visszajön.

De ha szteroidot szedtél és azt az izomzatot akarod visszaszedni felejtsd el, ujabb szteroid nélkül nem fog nagyon menni.

2010. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van izommemória,tehát ha rendesen edzel és eszel kb 1-2 hónap alatt visszanyeri az izom a térfogatát.
2010. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2010. okt. 31. 02:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!