Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a csuklommal?...

Mit csináljak a csuklommal? Nagyon fáj tornázás kozben!

Figyelt kérdés

Használok csukloszoritot is, és ugyelek arra, h minnél kevésbé hajlistam be a csulkomat és mégis fáj.

Sot nem csak tornazas kozben mar van ugy,h egy uditot sem tudok fájdalom nélkul felvenni, ha olyan szogben fogom meg.

Van erre valamilyen kenocs, vagy valami, mert már kezd az agyamra menni!


2010. okt. 24. 20:11
 1/5 anonim válasza:
proenzo 3 vagy egyéb ízületvédők és kevesebb torna.
2010. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy vas focikapuba (nem henger alakú váza volt) ütöttem be valamikor február környékén. Pár hónap alatt helyrejött, de utána nyáron nyárimunkán nagyon megerőltettem. Még megtámaszkodni sem tudtam vele. Szeptemberre újból helyrejött, aztán egyszer rámjött a hév, elkezdtem fekvőzni mint az őrült. Másnapra megint rossz lett, de mostmár csak kb 1 hét kellett a javuláshoz. Szerintem ahogy lehet pihentessed.
2010. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ínhüvely gyulladásod van, ne erőltesd a csuklód és menj orvoshoz.
2010. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pihentesd.
2010. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megfogadtam a tanácsokat 2 hétig nem tornáztam, és már nem is fáj, viszont még mindig alkalmazok csuklóvédőt prevencióként,alaposan bemelegítek, és nem ugrok neki gyorsan a nagy súlyoknak!

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!