Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 50 hasprést és napi...

Ha napi 50 hasprést és napi 50 lábemelgetést megcsinálok, mennyi idő alatt látható eredmény?

Figyelt kérdés
lábemelgetés alatt azt értem h négykézláb könyöktámaszban emelgetném fel a lábaimat ugy h a gerincemmel egy vonalban legyen..értitek..:D amugy hasamon nem kockásítani akarok, hanem zsírt égetni(:
2010. okt. 24. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

ez teljesen változó , de ha 1 hónapig folyamatosan csinálod ne add fel, mert 3 hónap után biztos látsz majd változást


fotózd le magad:)

2010. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hasról zsírt égetni ezzel a nem fogsz tudni, ahhoz hogy zsírt égess, vagy futni kell eljárnod, vagy szobabiciklivel intenzív edzést kell végre hajtanod. A haspréssel csak erősíted a hasizmod, de zsír nem ég el jelentős mennyiségű.
2010. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát nem olyan huhh de sok van hasamon..formálni akarom.de akkor gondolom arra se jo a hasprés..:D

köszi a válaszokat

2010. okt. 24. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
50 hasprés, 50 lábemelés lókuki.
2010. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
500 hasprés, 500 lábemelés már barátibban hangzik.
2010. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van.Ezekkel az 50ekkel,max annyit fogsz elérni,hogy jobb lesz a tartásod,kalóriát nem égetsz ennyivel.

Ha csak ennyi megy,akkor se ragadj le 50nél,mert nagyon nudli.Minden héten 10el többet csinálj és nemsoká menni fog az 500 is.És szerintem belerakhatnád a homorítást is.

A zsírégetéshez természetesen egészen másfajta mozgás és étrend szükséges.

2010. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kevesebbet szoktam csinálni mint 50-50. 25-30 ismétlés 4 sorozatba, 2-3 hasgyakorlat, nálam hatásos. de ha van felesleg, zsírt szeretnél égetni akkor kell a diéta, mert anélkül lehet nem lesz eredménye. de ha igazán változtatni akarsz akkor még heti 4-5 kardió, az edzésen és a diétán kívül.
2010. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!