Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen pulzusmérő órát tudtok...

Milyen pulzusmérő órát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendszeresen kardióra edzeni, de nem igazán értek ezekhez az órákhoz. Mennyit érdemes rájuk áldozni? Viszonylag kezdő vagyok a sportok terén. Amúgy van az ilyen műszereknek valami hatása a szervezetre? Csak amiatt kérdem, mert ha úgy mérik a pulzust, hogy valami enyhe áramot vezetnek belém, akkor abból nem lehet hosszú távon bajom? Nem tudom, hogy működnek, lehet hülyeséget mondtam, csak úgy eszembe jutott ez a dolog és gondoltam megkérdem. Az edzőterekbe szokott lenni gépeken 2 pulzusmérő fém, amit meg kell fogni és akkor kis idő után kiadja az ember pulzusát és én mintha egy nagyon enyhe bizsergést éreznék tőlük. Nem tudom, ez mennyire minősíthető károsnak.
2010. okt. 21. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
kalenji vagy valami hasonló névvel a decatlonban találsz. kb. 5000 forintért vettem és teljesen meg vagyok vele elégedve, pontos értéket mutat, semmi extra funkciót nem mutat, de mivel mellkasra szerelhető -nem csak a szimpla óra- így legalább pontos.
2010. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!