Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen tornát?

Ajánlanátok valamilyen tornát?

Figyelt kérdés

A munkám miatt sokat ülök a számítógép előtt, s ezért a vállam nagyon be van állva, éjszaka nem tudok aludni, mert fáj mindenem. Tud valaki olyan tornát ajánlani, ami megmozgat, jó hatással van a gerincre, s otthon, egyénileg is elsajátítható? (Nem akarok fogyni meg ilyesmi, bár nem árt sosem, csak mozogni szeretnék, így nem kell kemény torna)

Volt olyan időszakom, amikor Rubint Rékára tornáztam, de már nincs hozzá erőm és időm sem. DE most, hiába kenem Flektorral a vállam, ugyanúgy fáj.

Ha valakinek volt ilyen problémája, írja meg, mit csinált, hogy jobb lett.

Köszönöm a segítséget!


2010. okt. 16. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt kéne fölfogni, kedves kérdező, ha fizikailag annyira a béka segge alatt vagy , hogy már rubint réka is megterhelő, nem sportolsz semmit, de már aludni sm tudsz a fájdalomtól, akkor nem otthon, saját kútfőből kéne tornázgatni, hanem SZAKEMBEREKHEZ kéne fordulni.


Orvos, gyógytornász, edző. ebben a sorrendben.


Ja, hogy még ingyen is legyen?

2010. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyáron több időm van/volt, így bicajoztam, tornáztam, nagyokat sétáltam. Most is szoktam néha tornázni (egy héten egyszer), de lehet, hogy heti egyszer 30 perc lótúrót sem ér. Vagy a torna nem hatásos. Ezért kérek segítséget.

Orvoshoz nem mennék, mert a fájdalomtól még nem ordítok. Bár lehet, hogy a gyógytornász az jó lenne.

Olyan tornát keresek, ami átmozgat, fitté tesz és nem recsegnek-ropognak utána a csontjaim.

De azért köszönöm a választ!

2010. okt. 16. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!