Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki az atlétikai világbajnoksá...

Aki az atlétikai világbajnokságon részt vesz, az szokott-e vacsorázni?

Figyelt kérdés

Itt egy link:

[link]


Pont akkor van az élő közvetítés, amikor nekem fürödnöm meg vacsoráznom kell. Csak azokat a műsorokat tudom felvenni, melyek egy körberajzolt R betűvel meg vannak jelölve. Ezen a héten az atlétikai világbajnokság összefoglalója későn lesz, s a műsor nem rögzíthető.

Azokat a műsorokat, ahol nincs körberajzolt R betű, azokat csak az tudja felvenni, akinek van egy HDMI-Scart vagy HDMI-RCA átalakítója, mellyel a médiaboxot rá lehet csatlakoztatni a videomagnóra. Amíg volt analóg adás, addig tudtam az M4-ről felvenni.

Akik az atlétikai világbajnokságon játszanak, azok nem szoktak vacsorázni?



2023. aug. 21. 14:07
 1/10 anonim válasza:
73%
Igen, és akik a filmekben vannak, addig a 2 óráig nem mennek el WC-re. Ó, édesz f@szom, ennyi észt...
2023. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Válasz: azt nem akarom, hogy anyu mérges legyen rám.
2023. aug. 21. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyud kapcsold ki, ne a tv-t!
2023. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Válasz a 2-esnek: anyuval élek. Az isten akarta, hogy autista legyek. Ha nem lennék autista, akkor nekem már saját lakásom lenne.
2023. aug. 21. 15:52
 5/10 A kérdező kommentje:
Most a versenyt reklámmentesen közvetíti az M4. Akik élőben nézik azok túl korán, vagy késő este vacsoráznak? Vagy visznek magukkal vacsorát?
2023. aug. 25. 21:24
 6/10 anonim válasza:
Akadj már le erről a témáról.
2023. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért az gáz, hogy senki nem volt képes rendes választ irni holott a kérdező irta hogy autista. Kedves kérdező a versenyzők gondolom a versenyük után esznek valamit, a nézők meg lehet hogy vihetnek be szendvicset vagy bármit. (vagy eszik ha hazaér késő este)
2023. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7: ha tisztában van vele, akkor azzal is, hogy a kérdése baromság.
2023. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Net jött le az újjam attól, hogy tisztességesen irtam 1 választ.
2023. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"nem"
2023. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!