Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen típusú fehérjéket...

Milyen típusú fehérjéket ajánlotok (csak) közvetlen edzés utánra?

Figyelt kérdés
(pénz hiányában) csak edzés után szeretnék bevinni fehérjét és az érdekelne hogy konkrétan milyen típusú fehérje való erre hogy leghatékonyabban fejlődhessek. AKár konkrét termék is érdekelne...
2010. okt. 14. 16:29
 1/7 Aquir ***** válasza:
Valamilyen fehérje izolátum! Én a zero isobest-et ajánlom a scitec-től.
2010. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100% Whey Pro prof
2010. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tejsavó a legjobb,de amatőr szinten mind1.Kevert proteinek is jók
2010. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Edzés után valami olyasmi a jó,ami tartalmaz jó minőségű ch-t is.Volumass 35 professional.
2010. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak fehérje, és edzés után, akkor Syntha 6, vagy tényleg valami tejsavó izolátum. De a Syntha olyan áron van, hogy vehetnél helyette egy power proteint, és ehetnéd 2 hónapon keresztül napi 2-3x
2010. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hmm köszönöm a sok információt hasznosak de mégis annyi félét felsoroltatok hogy nemtudok dönteni. Kicsit konkretizálok annyival hogy még edzés után miután bevinném a fehérjét még benyomom a rizscsirke ebédem.

Én egybéként ma azt hallottam hogy a scitec 100%-os whey proteinje midnig jóó akár edzés után akár rendszerse napközbeni használatra.. mit gondoltok ?

2010. okt. 14. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen mindig jó a 100% whey pro, de ez minden tejsavóra igaz. Valaki a zero isobestet javasolta, na az szerintem kurv@ fölösleges, aránytalanul drága. Syntha-6-ot se javasolnám, mert ugyan nagyon jó, de ezért elkérik az árát is.

Amit én javasolnék azok ezek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!