Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szombathelyen a Sugár úti...

Szombathelyen a Sugár úti rekortán futópályát kik vehetik igénybe?

Figyelt kérdés

Az elmúlt héten Szombathelyre költöztem. A várost próbálom feltérképezni, hobbi szinten szoktam eljárni futni. Nézegettem a google térképen a lehetőségeket és láttam, hogy mindössze csak két lehetőség adódik.


Az egyik a parkerdő, de az ilyen földútszerű pálya. Mellesleg valamiért jó messzire ki is helyeztek a várostól. A másik, ami érdekelne az a Sugár úti rekortán futópálya. Ez utóbbiról semmilyen információt nem találtam sehol, az általuk megadott link veszélyes oldalra irányít. Nyitvatartási idő nincs feltüntetve, árlista, belépési idő, gyakorlatilag semmi. Civil ember egyáltalán futhat ott, vagy meddig van nyitva egyáltalán? Tud valaki valamit, természetesen a telefonszám is csak dísznek van. Ez annyira jellemző, legyen az egészségügy, étterem, bármilyen szolgáltatás, hogy téves vagy elérhetetlen kapcsolati adatokat adnak meg. Ezt egyébként illene büntetni szubjektív véleményem szerint.



A kérdésem leginkább a Szombathelyen élőkhöz szól, hogy mégis hogy lehet igénybe venni azt a futópályát?



#Szombathely, futópálya, sport,
2023. júl. 13. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
To korul is szoktak futni sokan, az biztosan ingyenes :D
2023. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, lehet az Arénánál futni, plusz valóban ott a csó tó
2023. júl. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, de nem arra gondoltam. Az kavicsos pálya, azon nagyon rossz futni. Korábban Debrecenben éltem, mondjuk ott rekortán pálya volt. Azon lehetett normálisan futni. A kavicsos pálya nem jó, nem tesz jót az ízületeknek sem, ráadásul a cipő is telemegy kavicsokkal, meg száll fel a por, nem jó!


Én arra gondoltam, ami elvileg a Sugár útnál van:


[link]


Itt viszont semmi infó nincs, mindegy előbb utóbb kiderítem. Ha nem lesz jó, akkor inkább fogok egy ugrókötelet, vagy elmegyek konditerembe, de kavicson nem futok. Nagyon sajnálom, hogy nem bírtak leborítani egy cseszett gumiszőnyeget.

2023. júl. 14. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül kimentem oda, Dobó Stadion és elviekben nem fizetős azt mondták. Ráadásul 0-24 nyitva van. Ez szuper, jó a pálya is rendes rekortán borítás.. :)
2023. júl. 14. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, ingyenesen lehet használni
2023. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!