Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, hogy anélkül, hogy...

Normális, hogy anélkül, hogy kitámasztanám a lábam, nem tudok felülést csinálni normálisan?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem azért kérdem, mert testépítek vagy bármi ilyesmi, csak tesi órán volt felmérésen felülés, és tudom hogy elképesztően gáz, de fizikailag képtelen voltam arra hogy 1 normális felülést megcsináljak anélkül, hogy mindkét lábamat felemeltem volna de még úgy is szenvedősen ment vagy 20-25 db. Ha betámasztom a lábamat mondjuk az ágy alá vagy valahova, úgy megy. Nem tudom hogy valamit rosszul csinálok, vagy csak szimplán ENNYIRE gyenge az izomzatom


Amúgy "átlagos" (bár ezek után kétlem) felépítésű srác vagyok átlagos magassággal/súllyal és a többi felmérésen (futás, guggolás, fekvőtámasz, stb) nem voltak ilyen gondjaim és full átlagos eredményeim voltak.



2023. máj. 24. 16:48
 1/1 Thunderfairy ***** válasza:
48%
Nekem amikor karatéra jártam akkor hozzá kellet szokni a támasztás nélküli felüléshez. Ha gyakorlod akkor elöbb-utobb menni fog. Megszokás kérdése.
2023. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!