Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A genetikám miatt ilyen nehéz...

A genetikám miatt ilyen nehéz elérni a lapos hasat?

Figyelt kérdés
Pocakos vagyok, kardiózom és figyelek az étkezésre de nem sikerült még elérnem a kívánt formám, alkatra a széles csípőjű valaki vagyok, vastag combok stb. 22/f
2023. máj. 23. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1700, 78 kg és 175 centi vagyok.
2023. máj. 23. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy a gyomrod van kitágulva vagy zsíros vagy. Mióta tartod az 1700-at? Mennyit fogytál eddig? Alig írtál valamit.
2023. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje csinálod? Függ a kiindulóponttól, de ne várj csodát 1-2 hónap alatt..

A te esetedben egészségesen havi 2kg-ot tudsz fogyni, ez pedig 5 hónap alatt is "csak" 10kgot fog jelenteni.

2023. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából jelenleg nem csinálom de a múltban csináltam, elhagytam magam és most akarom újra kezdeni, a bmi szerint 72 az ideális számomra.
2023. máj. 23. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
175 centihez a 72 kg nem annyira kevés a legtöbb embernél, hogy jelentős izommennyiség nélkül lapos legyen a hasad. Szóval a válaaz az, hogy valóazínűleg még akkoe ia magas volt a testzsírod, a BMI nem minden, és te ha jó léetem izomépítést nem csináltál.
2023. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!