Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai boxolnék.20évesen nem...

Thai boxolnék.20évesen nem késő elkezdeni? Nem fognak kinézni?

Figyelt kérdés

nem lesz nagyon ciki? vagy azért tiszteletben tartják ezt?

hogy működik egy ilyen edzés? jah és mennyi havonta?


2010. okt. 9. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem fogja őket érdekelni, csak csináld rendesen, komolyan. Sőt valószínüleg örülni fognak neki, mivel neked is egyedi stílusod/technikáid lesznek, és ha egymás ellen bunyóztok ők is tapasztalódnak még ha jóval tapasztaltabbak is nálad.
2010. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

már hamarabb el akartam kezdeni, csak elkezdtem előtte konditerembe járni, hogy legyen egy kis kondícióm.

mikor elkezdtem a 188cm magasságomhoz 73 kilo voltam, most 92 vagyok. nem színtiszta izom, de elég csóró vagyok, és nem eszek eléggé úgy ahogy kéne. ezért nem vagyok annyira szálkás, mert örülök, hogy a bérletet meg tudom venni.

2010. okt. 9. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, mivel most kezded el, menj kezdő csoportba, ott senki sem lesz olyan szinten, hogy nagyon meggyilkoljon.


Árakkal kacsolatban mindig kérdezd az edzőt. nem egyformák az árak. Budapest drágább.

2010. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!