Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy komoly testépítő hány...

Egy komoly testépítő hány kcal-t vág be egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Ronnie Coleman, Jay Cutler
2010. okt. 7. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ipari mennyiségekben kell gondolkodni
2010. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben kérlek szépen? mondjuk azt se tudom hogy egy átlag ember mennyit, de hogy a többszörösét eszi egy ilyen ember az fix
2010. okt. 7. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott veszti értelmét a kérdésed, hogy nem számolgatják ilyen szinten a kalóriát, az a nők lapja szint. Itt tápanyag bevitel van. Például fehérje az tetsúlykg-onként 3g biztos megvan.
2010. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz.

2010. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy sportolóról tudom,hogy mennyit eszik versenyidőszakban,de ő úszó Michael Phelps.

Napi 11.000-12.000 kalóriát küld be.

Csak ezt jegyeztem meg,mert elképesztő szerintem.

2010. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tegnap 21:37


2g fehérje 5g ch 1g zsír a normális Egy 150kilós Ronnie Cloeman aki koxol(tehát többet kell ennie) megeszik 3g(vagy 4g) fehérjét legalább 6g ch-t és 1-1,5g zsírt.Ha csak tisztán eszik.De mivel off szezonban sokszor szeméttel tömegelnek ennél több is lehet.Számold ki


Nem állok mögötte amikor eszik

2010. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt van Cutler off-szezonos napi kajája:

[link]

2010. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!