Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szobabicikli maximális...

Egy szobabicikli maximális terhelhetősége mennyire pontosan betartandó?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szobabiciklit venni, hogy kicsit lefogyjak, de sajnos amik olcsón vannak, azok egy kicsit kevesebbet bírnak elvileg, mint az én súlyom. Kb. két súlyhatár között vagyok félúton, ahogy láttam a kínálatot, de a nagyobb az sokkal drágább. Szóval mennyire szigorúan betartandó ez? Persze biztos jobb, tartósabb, stb. a drágább, de nem szeretnék rá sokat költeni, viszont ne is menjen hamar tönkre alattam.
2010. okt. 5. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha csak a szobabicikli jöhet szóba, tudni kéne mennyivel bír kevesebbet mint a súlyod, bár én inkább beruháznék a drágábba. Olyan mintha lejárt szavatosságú kaját vennél, vagy beteg leszel tőle, vagy nem. Ennél is vagy tönkre megy vagy nem. Én nem kockáztatnék.


Egyébként miért nem veszel egy biciklit vagy mész el futni a friss levegőre? Lehet hogy nem olyan kényelmes, mint a lakásban lötyögni, de az biztos hogy ezerszer hatékonyabb.

2010. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!