Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hajlított karú függéshez...

A hajlított karú függéshez szükséges izmokat, milyen sulyzós gyakorlatokkal lehet erősíteni, és hogyan? 21 /L

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak nem sündőrségre kell?:D

Am én is csinálgatom a felvételire.

Alkar!!! és bicepsz nagyon keveset levisz a váll is de az első kettő a lényeg.De a legjobb magával a gyakorlattal edzeni az ilyenekre

2010. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

én is rendőrségre csinálom ezt:D ezt leginkább csak napi gyakorlással lehet növelni...Én 1 hete kezdtem

akkor volt


kb

43 mp,most járok 65 nél még egy hét és 73 meglesz neke dis nyugi:)Nekem az inga futás jelent gondot:S:D

2010. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
na hát nincs az a k*rva isten hogy én azt bevállaljam.Fekvő, felülés, fekve nyomás meg ez a fos
2010. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
kinek ez kinek az... gondolom te jártál/jársz kondiba és bőven belenyomsz a 60 kilóba 25sször...nekem ez megy könyebben,és szerintem egyszerűbb is mintha terhelném a karom,mellizmom,stbt a fekvő-fekve-húzóckodással...
2010. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

jaja.Nekem az valszeg menni fog.

Én meg futni nem igazán szeretek:D A 2000es végén remélem lesz oxigénsátor különben biztosan belehalok


A helyből távolugrásra is kíváncsi leszek hogy milyen szöcske ugrik 250et

2010. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Senki:).... Mert te hogy állsz? mennyi idő alatt futot,és miből mennyit csinálsz?
2010. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

fingom nincs.A futáshoz úgy állok hogy vagy sikerül vagy nem.

A többi minimum 20-25pont ahogy eddig próbálgattam.A fekvő felülés az 25 ezt még nem próbáltam úgy hogy ne lett volna szarrá edzve a karom de majd megnézem

2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
az nem rossz nekema futás elég érdekes....9:00...8:30 acél de ezt a 9:00 tutit artani tudom.Fekvő 35 felülés 49 az is meglesz nem soká függéshez csak 13mp kell az is htek kérdése és meglesz....az inga ami szar nekem:S de ugrani se tudnék,se fekvenyomni,nem gyúrok.Úgyh marad az inga:)
2010. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem halál lesz a futás.A stratégia az hogyha a lehető legszarabb időre megcsinálom a futást akkor a többivel már hozom amit kell.És meg is vagyok
2010. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

ez is igaz

éna z ingával vagyok így...

csoda ha 10mp alat tletudom amjd futni:) Bár ma összejött a 10.7...(2napja csinálom)kitudja lehet meglesz a 8.8 is:D

2010. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!