Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyéni sporton hol lehet...

Egyéni sporton hol lehet megismerkedni olyanokkal, akik szintén űzik? Ki segít reális sportcélokat meghatározni?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon sokat sportolok, kezd rossz irányba elmenni, eddig koffeinmentesen éltem, most egyre több koffein kell, baráti programokat csak hétvégére tudok szervezni igazán stb.


De nincs senki a környezetemben, aki megértene, akivel (persze pár mondatban, de) lehetne beszélgetni a sportról.


Ezen kívül pont, hogy a motivációm kezd elmenni, mert fogalmam sincs, milyen cél az, ami reális és nekem is van hozzá kedvem.


Hogy lehet ezt feloldani?


2023. febr. 20. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen sportágról beszélünk?
2023. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyéni sportok, pont ez az, hogy mindegy.


Az úszás megy nekem jól, de irtózatosan macerás és nem jó a monotóniatűrésem. Plusz kellene mellé valami más is, amivel egy 150-es pulzus elérhető.


Most futok főleg, de képtelen vagyok 7 p/km-en belül jutni, lesérülök stb.

2023. febr. 20. 10:16
 3/3 A kérdező kommentje:

A bicajt a combom nem bírja. Amúgy az egyensúlyérzékem se jó


De a combizmaimon sohase lehet már javítani

2023. febr. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!