Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A winstrol depot kúra mennyi...

A winstrol depot kúra mennyi ideig tartson?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy heti 4 szuri /50mg/ (H-SZ-P-V)

Én 8 hétre gondoltam, csak natúran winstrol.

Ugye, ezt a kúrát nem kell felvezetni, illetve levezetni? ;)


2010. okt. 4. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
én 10-12hétig bökném de ha találsz eredetit szólj nekem is... mert nincs csak spanyol desmas szemét amit ha állni hagysz 1 ideig egyből meglátod hogy mennyire nincs bennük hatóanyag
2010. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

barátom, az országban nincs eredeti, wini (szúrósban), a piacon sajna felültettek, én kihagynám.

Egyébként igen jól tudod, minden másnap kéne szúrni, és nem muszáj levezetni, de bármit ne szúrj magadba, sztem legyen felejtős.

2010. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
desmas-ban általában van hatóanyag és az aminek lennie kell de k*rva kevés.És ugye a winyó még akkor sem a hatásosságáról híres ha eredeti.Nemhogy ha még az anyagot is kispórolják belőle.Mintha sima vizet szúrnál
2010. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:

amire te gondolsz az nem desmas h4xor csak simán desma.

Spanyol cég pár éve övék volt a legbiztonságosabb wini, de én is úgy tudom már fos ami az országban van.

2010. okt. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor pontosítok:desma cég által gyártott wini
2010. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!