Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen nincs késő elkezdeni...

17 évesen nincs késő elkezdeni judozni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha hobbi szinten akarod űzni akkor nincs késő elkezdeni.

Ha profi akarsz lenni, akkor hamarabb el kellett volna kezdened, de ha nagyon akarod és teszel érte, akkor a legnagyobb/legőrültebb álmaid is valóra válhatnak.:)

Iratkozz be egy tanfolyamra és adj bele apait-anyait!:) HAJRÁ!:)

2010. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Cápa-keress rá-kb 28-30 évesen kezdett jiujicuzni és Európa bajnok lett 4 év alatt,uh nem késő.
2010. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 8 évesen kezdtem el judozni.
2011. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 6 évessen kezdtem el,de sajnos abba hagytam 4 év után . :(

Nagyon bánom...

2011. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem késő. ismerek olyat, aki szintén 17 évesen kezdte el. ma már 70 éves, és mindenki mesternek szólítja
2011. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor en mar javaban versenyszeruen judoztam(12 eves), akkor jott egy uj srac hozzank. Eleg ugyetlen volt de piszkosul hajtott!!! Mindig mondtuk neki, hogy nem kell ezt annyira komolyra venni kicsi, nem kell szethajtani magad az edzesen de csak jott es hajtott. Jo parszor megdobtuk, meg leszoritottuk csak hogy mutassuk, hogy jobbak vagyunk.


Aztan idovel egyre jobb lett. Aztan mar nem tudtuk olyan konnyen megdobni. Aztan mar nem birtuk kihuzni a karjat.

Es O meg mindig csak hejtott! Mi elsporoltuk a 150 fekvobol 20-30-at. O meg lenyomta.


2 ev utan eljutott oda, hogy magyar bajnok lett es 6 orszagos versenybol 5-ot megnyert.


En ott lattam meg, hogy az akarat mennyire fontos a sportban es ez most kozhely lesz, de ha van kello akarat, akkor soha nem keso elkezdeni valamit.

2011. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!