Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám itthon megoldani...

Hogyan tudnám itthon megoldani a box edzést?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a box edzés során lehet leginkább megmozgatni az egész testet. Arra gondoltam, hogy veszek egy boxzsákot itthonra és a téli estéken így mozgok. Sajnos a munkám nem teszi lehetővé, hogy edzésekre járjak, és a környéken sem találtam olyat aki ezzel foglalkozna.
2010. szept. 26. 19:38
 1/2 Berci 20 válasza:

Szia.

Igen megmozgatja elég jól a tested, még ha 'árnyékolsz' is zsák nélkül pár százat , már attól is izomlázad lehet .persze ez függ az egyéntől.

Mindenképp jobb mint a semmi egy zsák otthonra.

De viszont nagyon nem m1 hogy hogy ütsz, rosszul tanulod meg stb.

Arra jó hogy mozogj meg talán még el is lehet érni vele valamit, én is veszek mert nem tudok járni Thai -ra...és nagyon hiányzik.


és ne feledd..É kitartás hozzá :)


F/20

2010. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
otthon ne old meg az edzést. csak arra jó hogy a szar technika bevésődjön, és nehéz lesz megtanulni a helyeset.
2010. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!