Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a sportotok...

Mennyibe kerül a sportotok /per alkalom és/vagy havi szinten?

Figyelt kérdés

Esetleg pluszba hogy mi az.

A felszerelések, étkezés, és más költségek nélkül, csak a belépő/fizetendő alkalom érdekel.



2022. okt. 2. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom, sok... :D


Futáshoz:

Ruhák, cipők... Az edző kér pulzuspántot, ahhoz vettem nemrég olcsó fitnesszórát, hogy ne a kezemben kelljen tartanom a telefont.

Edző kb 20 ezer Ft/hónap.


Ezen kívül vannak otthon kicsi kézisúlyzók, fitnesszlabda, egyebek.

2022. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy arra kíváncsi lennék, hogy miért lettek egyesek lepontozva, amiért elmondták mennyibe kerül...
2022. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ökölvívás: havi 120 Euro.
2022. okt. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11:

Amúgy milyen edződ van, milyen célból van edződ, milyen plusz az, amit a netről összeszedett infókon túl tud nyújtani? Erős amatőr vonalon futsz, komoly célokkal?

2022. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én itthon szoktam YouTube videókra/videók alapján tornázni. Kvázi csak az internetet és az áramot fizetem, mivel a laptopról mennek a videók.

Azon kívül séta, túrázás (Hárs-hegy, János-hegy vonal leginkább), néha napján biciklizés. Na a séta egyértelműen "ingyen" van, a cipőt megveszem és nekem egy nagyon kényelmes sport cipőm van, amit nyúzok ~2 évig és utána veszek újat (20 ezernél sosem volt drágább cipőm, főleg kisebb márkásabbakat szerzek be). Túrázáshoz itthon megvannak a felszereléseim, de amennyiben nem lenne hirtelenjében táskám, akkor annak az árát kellene számolni (leértékelt "sima" iskolai táska szerűket használok). Ételtartó dobozok/flakon van itthon, mivel megtartom a jól záródó edényeket, amikben vettem valamit még régebben. Nem olyan durva a terep, ahol én megyek, így szintén a hétköznapi sportcipőmben szoktam menni. Biciklit is abba a kategóriába sorolnám magamnál, hogy néha kell rá kiadást számolni. Leesett láncot édesapám meg tudja oldani, csengőből még a legelsőm van meg, csodásan működik. Pumpa van itthon, szerintem 2-szer, maximum 3-szor kellett gumit cserélni, amikor kilyukadt.

Remélem azért segít a válasz, főleg azért írtam le, hogy lássák az emberek, hogy olcsón/"ingyen" is meg lehet úszni a mozgást.

2022. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14


Hát az internet nem sokat segít, sok az ellentmondásos infó. Illetve pulzusalapú edzésnél honnan tudod, milyen tartomány kell neked? Ha csak úgy futsz, honnan tudod, hogy mi a megfelelő intenzitás?

2022. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!