Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért szédülök edzés közbe?

Miért szédülök edzés közbe?

Figyelt kérdés

Súlyzós edzést végzek, néha a gyakorlatok vegen megszédülök.

A vérnyomásom rendben van szoktwm mérni.

A vércukrom laborvizsgálatokon jó volt mindig.. igaz nem ettem ma sem sokat, most edzes elott ettem egy teljes kiorlesu kakaoscsigat de most is szedulok edzes kozben es le kell uljek.

Valami bajom van vagy psziches vagy mi lehet ez?



2022. szept. 28. 20:13
 1/4 anonim válasza:
Sportorvosnál voltál, mielőtt edzeni kezdtél?
2022. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Lassan egy eve edzek es mostanaban jott ez elo.
2022. szept. 29. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt sokaig senk8 nem tudta. Nekem a vernyomas lett a ludas, hiaba mertem jonak. Kaptam vernyomas novelo gyogyszert es teljesen elmult


Szedulhetsz attol is ha altalanossagban keveset eszel. Tehat ha tul nagy a kaloriadeficit


Illetve inkabb egy banant kene megenni edzes elott kb fel oraval. A gyors cukrok ilyenkor jobban hasznosulnak. Edzes elott 2 otaval rendes etel feherjevel, zsirral, szenhudrattal. Fel oraval elotte meg banan, alma stb egy darab

2022. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megprobalom ma hogy eszek egy banant kozvetlen elotte.

Nekem szerintem a vernyomasom jo kozbe, sot altalaba sport hatasara addig felmegy mig az aktivitas tart

2022. szept. 29. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!