Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a lábamnak?

Mi lehet a baja a lábamnak?

Figyelt kérdés
az van hogy akárhányszor bemelegítek a jobb combomnál ott a hajlatnál mindig meghzódik és nem tudok rendesen lőni...már több hete így van és nagyon fáj hiába nyújtok meg melegítek rendesen mindig meghúzódik és utána alig tudok lőni és kifele forítani és nagyon zavar mert régen ilyen nem volt:S pontosan a jobb combomnál belül van vmi mi lehet lécc segítsetek:S
2010. szept. 23. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, szólj a tanárodnak/szüleidnek hogy vigyenek el, ha egyedül nem szeretnél.
2010. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 EAH5770 válasza:

Hali.

Hát szerintem is menny el orvoshoz,nehogy rosszul süjjön el a dolog.

Én kapu voltam annó és nekem is volt ilyen problémám,csak a térdemmel.Elmentem a sebészetre,mert már nagyon fájt és azt mondták hogyha nem akarok 25 évesen örökre tolókocsiba kerülni,akkor ájjak le a focival,mert tól voltam erőltetve vagy hogy is mondta...

Szóva lszerintem egy 3 hónapot pihenyj,aztán kezdj el megint "lőni" és eldől hoyg ki-e volt fáradva az izmod :)

Hali.

2010. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!