Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek tul sok lenne?

Szerintetek tul sok lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha szeptemberben elkezdodik az iskola eleg suru lesz a program.. Jarok zeneiskolaba, heti 2 szolfezsra, es egy hangszeres orara. Ez lenne az utolso evem, mivel mar letehetnem az alapvizsgat, igy ezt mindenkepp, vegig szeretnem csinalni. Emellett lovagolok, heti 3szor(szombat az eggyik nap), verseny szinten. Az a problemam, hogy a tesitanar a lovaglast nem fogadja el sportnak, ezert tomegsportra kene jarnom 2 delutan. De heti 2 alkalommal lesz delutani oram is.. Gondolkodtam azon, h0gy elkezdenek kezilabdazni, mert nagyon tetszik a sport, es akkor nem kellene tomegsportra jarnom. Nem tudom, hogy jarnek jobban.. Lovagolni csak szombaton megyek lovardaba, mivel van sajat lovam, hetkoznap jon hozzank edzo,szoval ilyen szinten ezek az edzesek rugalmasak. Szerintetek elkezdjek kezilabdazni, amit (valoszinuleg) szeretnek sportolni, es szivesen jarnek edzesre(akkor is 2 alkalommal mennek) vagy inkabb hagyjam a fenebe, mert sok lenne, es inkabb jarjak tomegsportra, ahol mindig engem szid a tanar?



2022. aug. 16. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Szerintem amit nagyon szeretnel(kezilabda) azt csinald, es ne a tomegsportot
2022. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez fele huz inkabb a szivem, hisz igyis, ugyis ugyanannyit kene delutanonkent jarnom. Koszonom a valaszt, de mes valaszt is varok meg<3
2022. aug. 16. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha muszáj választani valamit, nyilván én is azt választanám, ami szimpatikus és kedvem van hozzá, nem is értem a kérdést.
2022. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!