Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak szerintem van le bundázva...

Csak szerintem van le bundázva néhány focimeccs?

Figyelt kérdés

Mai napon az adalaspor vs tuzlasport meccsre fogadtam

A legutóbbi meccsükön 4-1lett az eredmény

Na ugye én megraktam 2,5fölé,

első félidőben jól is ment,

Hazai 30.percben rúgott 1 gólt, ami furcsa nekem, hogy ezt követően 45+1 percben rúgott a vendég, furcsa, azt gondolták úgy is, megrakja a fogadó a 2fölé mert milyen jól ment az 1. Félidőben, és nézem a második félidőt, egy csomó hibázás, néha mintha szándékos lenne, nem mennek a labdáért, csomó kapu mellé ment, az utolsó percben lett volna még egy gól hosszú passz volt középről előre, meg is lett a labda már a kapunál volt a játékos és mellé rúgta, nem hogy átemelte volna a kapusan, mintha szándékosan mellé rúgta volna, ám nem ez az első meccs, csak megfigyelés. De lehet nincs igazam, bocs ha hosszú lett.



2022. aug. 15. 20:16
1 2
 11/20 Sanker ***** válasza:

Dortmund-Werder 2-3

89. percben még 2-0 volt a Dortmundnak, aztán fordít a Werder, tippmix gyilkolás felsőfokon. Nem feltétlen bunda, összesítve szerintem jobb volt a Bréma, de előzetesen nem ezt várta az ember.

2022. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azigen
2022. aug. 21. 14:17
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz úgy vitatkozni sportfogadásról hogy kb alapvető logikai összefüggéseket sem látsz át, közöd nincs a val.számhoz, statisztikához. Na és végül a focihoz sem értesz
2022. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13.) Te aztán tudod, gondolom neked is az összes szelvény bejön XD
2022. aug. 21. 21:35
 15/20 anonim ***** válasza:
Igaza van, kérdező.
2022. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem írtam, hogy nekem bejön minden szeló, hol olvastad ezt?
2022. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát úgy csinálsz, egyébként meg rengeteg pénz forog ebben, rengetegen fogadnak, kis, és nagyemberek, itthon és kint is, és gondolod nincs egy olyan ember egy nagyobb ember aki lebundazza a meccseket?
2022. aug. 23. 17:11
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

Azért lett lebundázva a meccs mert vesztettél?


Gondolom amikor nyersz akkor épp nincs bundázva a meccs :D


Látszik, hogy a témáról fingod nincs, csak az ezeréves közhelyes ökörségeket hajtod.

Minek bundázzanak meg egy meccset, kezdjük ott? Amikor az oddsok már alapból úgy vannak belőve, hogy a fogadókkal szemben kva nagy előnyből induljon a bank?

Amúgy is felfoghatatlan pénzeket kaszíroznak be a fogadóirodák, mivel az emberek 99%-a veszteséges kb ezek miatt:

- Azt sem tudja kikre fogad

- Azt sem tudja MIRE fogad

- Fingja nincs az aktuális formákról, igazolásokról, sérültekről, meccsterhelésről, időjárási viszonyokról, vendégcsapat mennyit utazott, csapaton belüli viszályokról, pénzügyi helyzetről és még lehetne sorolni. A fogadók szeritem 3/4 része jóformán csapatok nevére fogad, ennyire van képben

- Az emmberek jó részének nincs egy normális bankja, bankrollja. Apránként szórja el inkább a pénzeket, jellemzően kötésekben mivel single fogadásra nincs bankja

- Statisztikához hülyék mint a seggem

- Val.számhoz annyi közük van mint egy tál matricának

- Kockázatkezeléshez annyit értenek mint egy 4 éves

- Nem értékre fogadnak, hanem ami épp szimpatikus nekik



Na és van pár százalék, akik ezekhez valamennyire értenek, de ők sem képesek a saját szabályaikat tartani. Egy vesztes sorozat után felrúgják a bankrollt, eelszállnak a tétekkel, jönnek a "javító" szelók stb.


Nincs ezen mit bundázni, ha találomra 1000 embernek adnál 1 milliót hogy fogadjon belőle, 1 hónap alatt 990 ember nullázná magát.

2022. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Aki akkora ember, hogy a csettintésére megbundáznak egy Liverpool - Manchester United meccset, annak van annyi pénze, hogy ne kelljen bundáznia. :)
2022. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bferike ***** válasza:

Elképzelem, hogy egy kis Isztambuli sikátorban összedugja a fejét néhány szakálas effendi.

-Ez a Józsika Bp-en 2,5 fölé rakta a meccsünket. Szerintem most játszunk egy 1-0-át,mit szóltok hozzá?

2022. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!