Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak szerintem van le bundázva...

Csak szerintem van le bundázva néhány focimeccs?

Figyelt kérdés

Mai napon az adalaspor vs tuzlasport meccsre fogadtam

A legutóbbi meccsükön 4-1lett az eredmény

Na ugye én megraktam 2,5fölé,

első félidőben jól is ment,

Hazai 30.percben rúgott 1 gólt, ami furcsa nekem, hogy ezt követően 45+1 percben rúgott a vendég, furcsa, azt gondolták úgy is, megrakja a fogadó a 2fölé mert milyen jól ment az 1. Félidőben, és nézem a második félidőt, egy csomó hibázás, néha mintha szándékos lenne, nem mennek a labdáért, csomó kapu mellé ment, az utolsó percben lett volna még egy gól hosszú passz volt középről előre, meg is lett a labda már a kapunál volt a játékos és mellé rúgta, nem hogy átemelte volna a kapusan, mintha szándékosan mellé rúgta volna, ám nem ez az első meccs, csak megfigyelés. De lehet nincs igazam, bocs ha hosszú lett.



2022. aug. 15. 20:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

"A legutóbbi meccsükön 4-1lett az eredmény


Na ugye én megraktam 2,5fölé,"


Miért raktad meg? Fél évvel ezelőtt játszottak egy 4-1-et akkor most is kötelező legalább hármat rúgni? Vagy mi az elképzelés pontosan?


"Hazai 30.percben rúgott 1 gólt, ami furcsa nekem, hogy ezt követően 45+1 percben rúgott a vendég, furcsa, azt gondolták úgy is, megrakja a fogadó a 2fölé mert milyen jól ment az 1. Félidőben,"


Mi a furcsa abban, hogy a vendég a 46. percben kiegyenlít? Nem igazán értem mire gondolsz.

1-1-es félidőnél meg ki a tököm rak 2,5 overre lószar oddson? Akkor már inkább várnél egy 15-20 percet, hogy értelmes odds legyen + az idő alatt kapnék képet arról hogy játszanak a második félidőben.



Sok hiba, kihagyott helyzetek:

Mit vársz egy török trash ligától? Amúgy millió meccsen ez van, csak az nem szúr szemet mert arra nem fogadtál.

2022. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak szerinted. Valóban sok meccs el van adva. A példád nem olvasom végig, mert van egy olyan érzésem, hogy csak picsogás, de a törökök hírhedt bundázók.
2022. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Nyílván csak mi gondoljuk így, simán csak balszerencse


Kedvencem amikor 30 lövése van csapatnak, 3 kapura 27 mellé és 0-0, majd köv meccsen 5 lövésből nyernek 4-0ra


Ilyen ez a szerencsejáték ;)

2022. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem amikor 30 lövése van csapatnak, 3 kapura 27 mellé és 0-0,


Kit érdekel a 30 kapuralövés ha 3 találja el egyáltalán a kaput?

2022. aug. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Durva igen
2022. aug. 17. 11:36
 6/20 Sanker ***** válasza:
Hát vannak érdekes eredmények az tény. Például a mostani hétvége eléggé tippmix gyilkos, már pénteken Gladbach-Hertha, tippem pontos eredmény: szünet 1-0 vége 2-0, félidőben 1-0, az pipa, aztán annyi is maradt. Nem értem, hogy a Glabach emberelőnyben miért védte az 1-0-át, hazaadások, időhúzó cserék, leviszik a sarokba. Nem lett volna jobb növelni a gólarányt? A másik pedig a Puskás-Kecskemét, tippem: csak Puskás szerez gólt, erre már a 3. percben 0-1. Vicc, komolyan mondom. Szerintem nem voltak lehetetlen tippek, és mégis.
2022. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Van baj még mindig a fejekben sportfogadás témában.
2022. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7.) Jaj már megint egy magyar ember válasza, köszönjük fáradj tovább.
2022. aug. 20. 09:53
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem magyarság kérdése. Egyszerűen nem vagyok idióta és nem gondolom azt, hogy azért mert egyszer 4-1-et játszott a két csapat, akkor legközelebb is sok gól lesz. Aki ilyen szinten van a sportfogadásban, az magától is odaadja a pénzét, nincs szükség bundára hozzá. Bár tény, hogy a török bajnokság nem a legtisztább sportliga, de nem azért, amit te írtál.
2022. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jajj és te ezt honnan tudod, annyira okos vagy, gondolom te milliókat szakítassz minden nap, mert te nem is buksz 1x sem, nálad ez szóba sem jöhet hogy buksz, mert volt egy biztos tipped nem igazán jön be nekem ezek az okoskodó szavak.
2022. aug. 20. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!