Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálékkiegészítőt...

Milyen táplálékkiegészítőt szedjek?

Figyelt kérdés

Scitec Whey Proteint szedtem és sok gyúrás mellett erősebb-izmosabb lettem, de nem lettem "szélesebb" és nagyobb. Még mindig sovány alkat vok csak már kidolgozottabbak az izmaim. Testesebb akarok lenni de zsír felszedése nélkül.


Létezik "térfogatnövelő" vagy vmi, amitől nagyobb leszek hasonló árkategóriában? (max. 6000 Ft.)


2010. szept. 22. 13:27
 1/3 anonim válasza:
Jumbo! De nem egy olcsó termék... Viszont 6 ezerért nem fogsz találni.
2010. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, olyat keresek ami nincs hatással a hormonháztartásomra és NEM (vagy alig) tartalmaz zsírt.
2010. szept. 22. 14:04
 3/3 clint ***** válasza:

a jumbo nem egy jó választás, sajnos sokan veszik mert hisznek a reklámban. Nézz maltodextrin tartalmu tömegnövelőket. Pl ahol a whey proteint vetted ott lehet kapni cytogen hypermass-t. Ebből tolhatsz naponta többet is. Azért jobb mint a cukros tömegnövelők, mert nem emeli annyira az inzulint ezért napközben is ihatod. A kajára pedig figyelj oda, emeld a szénhidrátbevitelt.

Reggel főzz le olyan 400 gramm rizset és eszegesd egész nap. egy idő után beindul a hízás. A proteinbevitelt se vidd 1,5 gramm /testsúlykg alá!

2010. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!