Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megyibe kerül akonditerembe...

Megyibe kerül akonditerembe kb egy magánedző? én6ezret fizetek/a bérletért

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 20:10
 1/3 Morals ***** válasza:

Hülyeség magánedző. A legtöbbnek nulla tudása van a testépítés/alakformálással kapcsolatban.

Átlagban kb 2000-et kérnek egy edzésre, de minek?

Ezt a tudást össze tudod szedni neten is, vagy könyvekből igaz, a gyakorlatokat elsajátítani nehezebb.

Ha abszolút nem érdekel a téma, lusta vagy felfedezni a saját tested, vagy nő vagy, és azt se tudod hogy láss hozzá, akkor fizess 2000 forintot minden edzésért egy jobb teremben.

Vagy kérdezz engem;)

2010. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző:

Miért Te hol tanultad? Neten?

Bármiben lefogadom, hogy helytelenül edzel (nem tanultál anatómiát) és az elméleti tudásod is hiányos.

Tudod honnan tudom?

A saját példámból :-)

Egyébként abban van némi igazság, hogy a legtöbb edző kókler, meg kell nézni kihez megy az ember.

2010. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

könyvből, videókból nem lehet megtanulni mozgást. Illetve meg lehet, de akkor ne csodákozzunk hogy jönnek a sérülések.


Én 6000ftot kérek személyi edzésért, alkalmanként, de ez nem is edzés, hanem inkább coaching, vagyis 1-2 hetente edzünk a klienssel, megnézen hogy haladt, kijavítom a hibákat, korrekciós gyakorlatokat írok elő, stb. Szóval ez tényleg személyre szabott edzés, nem pedig edzéskövetés, amit 2000 forintért csinál a sok képzetlen edző, és nemsok értelme van.

2010. szept. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!