Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovasook segítség! Egy számomr...

Lovasook segítség! Egy számomra új lóval megyek a hétvégén versenyre, és nem tapasztaltam ki még honnan ugorja meg az akadályt. Valaki valami tipp?

Figyelt kérdés
Inkább ráront az akadályra, és én meg lemaradok tőle, le is estem egyszer kétszer róla, mit csináljak próbálják meg előbb kikönnyíteni?

2022. júl. 8. 06:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha az edződet kérdeznéd? Nem ismerünk se téged, se a lovat.
2022. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Se edződ nincs, se sporttársak, se senki szakértő a környezetedben?

Furcsa, hogy így indulsz versenyen....

2022. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De van edzőm, jó tanácsokat ad
2022. júl. 8. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen edző az, aki úgy enged el versenyre, hogy többször is estél már le a lóról tréning közben? Szerintem hatalmas csalódás lesz, mert ilyen "tudással" a mezőny végén fogod találni magad.
2022. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3: és akkor miért itt kérdezel, totál ismeretlenektől, akik jó eséllyel még lovat se láttak közelről...?
2022. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ennél azért többet kéne tudni a helyzetről, de rárombolós lónál pont h nem kell előbb kikönnyíteni, hanem minél tovább szépen nyugiban, kordában kell tartan felvevő segítségekkel.

Szerintem a versenyre most fejben ne úgy menj, hogy x-dik vagy bármelyik helyezésre mész, hanem gyakorlásképp tekint rá, hogy éles helyzetben hogy tudtok összedolgozni a lóval.

2022. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leirtam amúgy hogy lovasok tehát nem olyan emberek válaszát várom akik még soha nem láttak lovat
2022. júl. 12. 00:00
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 amúgy 10 éve lovagolok szóval van egy "kevés" tudásom
2022. júl. 12. 00:02
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 edzőm is mondta hogy próbáljam lassítani, köszi
2022. júl. 12. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!