Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 400m-t hogy érdemes lefutni?...

400m-t hogy érdemes lefutni? Mennyi a jó idő ezen a távon? És még pár dolog.

Figyelt kérdés

Na az van, hogy ma futottunk 200m-t...:S

És elég rossz idő alatt sikerült.:S

Mondjuk az utolsó 20-25 m-t már csak bekocogtam,de hát akkor is... 42.67 lett.

Holnap meg 400-on fogunk. 4 kör a tesiteremben. Jó, van rajtam kb 10 kg felesleg,de ettől függetlenül azért nem kéne ilyen rossznak lennem rövid távon.:( Mert még azt sem mondanám, hogy a jegy érdekel. Hanem az, hogy azért én szoktam eljárni kocogni, a nyáron is voltam jónéhányszor. És ennek ellenére ilyen gyatrán teljesítettem.:S

Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy hogyan osszam be az erőm, vagy nem tudom, futás előtt mennyi idővel, és mit egyek? Szóval ilyesmik.

Ja, és 15/L-nak mennyi idő alatt jó eredmény lefutnia ezt a távot?


Köszönöm a válaszokat. (kicsit hosszú lett, de jól esett leírni)


2010. szept. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Én fiú vagyok és énis tesiórán szoktam futni. Én a 800-at úgy futom hogy a az első körön rákapcsolok hogy ne zavarjanak a többiek aztán valahogy mindig bekocogok elsőnek.
2010. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod végigfutni az egészet gyorsan, akkor jobb időd lesz, ha az első felén visszafogod magadat, mint hogy a végére elfáradsz és kocogsz. Ugyanis jóval gyorsabb kipihenten elindulva kocogni, mint meghalva.
2010. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én azt ajánlom hogy kezd egy kicsit lassabban és folyamatosan fokozd a tempót, és az utolsó kör húzd meg max.-ra. 1 órával elöbb egyél és inni meg mindig kell! Az idő az kb. 1:45 körül. Én sportolok rendszeresen igy az én időm 1:20 körül szokott lenni.
2010. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy már kiderült, hogy 600 és 800m is lesz... Hurrá...:/

2010. szept. 23. 20:46
 5/5 anonim válasza:
13/L nálunk 1:25 alatt 5 mondjuk az én időm 1:16.
2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!