Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ülök, formátlan a belsőcomb...

Ha ülök, formátlan a belsőcombom a széken, mint a csirkecomb forma “elterül” rajta, de mindig is így volt, ez “normális”, másnak is ilyen? Miért?

Figyelt kérdés

:DD elnézést nem tudom jobban megfogalmazni, de ilyen köríves formája van. Nem vagyok kövér egyáltalán, vékony/normál testalkatom van.


Illetve már középiskolában is amikor még tényleg rengeteget mozogtam, sportoltam is ilyen volt.. nyilván vmennyi zsír van a combomon, de arányos a testalkatom, normál a bmi-m.


Ez genetika, vagy mit lehet tenni? Mert az adott zsír réteg az adott, tehát ha alatta elkezdek izmosítani hogy tónusosabb legyen akkor sem lesz jobb sztem. Fogynom meg nem kell. Mindig ilyen volt.



#ülés #Felső Comb belül #Szétfolyik körbe
2022. jún. 11. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy van lábad.
2022. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem örülök? :)
2022. jún. 11. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

"csirkecomb forma"


Az étteremben örülnének neked.

2022. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De komolyan kérdezem, mert nem mindenkinek ilyen a belső comja, amikor a széken ül.
2022. jún. 11. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Plötty az izomzatod, nincs tartása.
2022. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De hogy lehet ezen segíteni? Ha combra izmosítok csak nagyobb lesz.

Fogyni meg nem akarok, mert nem szükséges.

2022. jún. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!