Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek így le fogynék és...

Szerintetek így le fogynék és izmos is lennék? (lent)

Figyelt kérdés

Most Dwayne Jhonson ismertebb nevén THE ROCK edzéstervét szeretném elkezdi szerintetek 8 hónap alatt szálkás és izmos lennék?

Edzésterv:Hétfő-Szerda-Péntek


Mell – Hát –Bicepsz

Minden izomcsoportra 5 sorozatot végez, 15-20 ismétléssel, plusz minden nap vádli edzés. Minden edzésen van kardió, ami 5 perc bemelegítésből, 12 perc nagy intenzitású mozgásból és 5 perc levezetésből áll.


Kedd-Csütörtök-Szombat


Láb - Mell - Tricepsz

Minden izomcsoportra 5 sorozatot végez, 15-20 ismétléssel, plusz minden nap vádli edzés. Minden edzésen van kardió, ami 5 perc bemelegítésből, 12 perc nagy intenzitású mozgásból és 5 perc levezetésből áll.


Vasárnap – pihenőnap.


Rock hatszor étkezik egy nap, "nagyjából" a következő modell szerint.


1. Tojásrántotta, (10db fehérje rész), zabpehely, tej, és 7dl víz.


2. 15-17dkg Grillezett csirkemell, egy csésze kukoricadara, párolt spárga és 7dl víz.


3. 15-17dkg tonhal, egy csésze barna rizs, szeletelt uborka, 7dl víz.


4. 15-17dkg fogas filé, 1 csésze árpa, sült burgonya, párolt zöldbab és 7dl víz.


5. 15dkg sertés szűzpecsenye, egy csésze barna rizs, főtt burgonya, zöldborsó és 7dl víz.


6. 10db tojás fehérje, rizs, 7dl víz.


Csak az a baj hogy ezt az étrendet nem tudom tartani mert suliba járok:/ de a víz mennyiséget beviszem.Válaszokat előre is köszi:)


2010. szept. 18. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az edzésterv igen sz@rnak tűnik . Inkább végezz egy alap testépítő edzéstervet . hétfő-mell,kar szerda-hát,váll péntek-láb . Azzal , hogy elég vizet iszol kábé semmire sem mész , mert ugyan fontos , de magában nem használ semmit . A kaja a lényeg
2010. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 clint ***** válasza:

hát a sziklának azért egy kis szteroid is bejátszott keményen:D

De ha már itt tartunk, gondold végig... The Rock genetikája, anyagcseréje, vércsoportja ugyanaz mint a tied? MErt ha igen akkor bejöhet ami neki is. Sosem értettem minek kell másokat majmolni, ahelyett, hogy kitapasztald mi a legjobb neked.

Ha ez lenne a hatásos, hogy izmos és szálkás legyél mindenki így enne, és mindenki olyan lenne, mint the rock.

Egyébként a kaja nem rossz, sőt.

2010. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kajája király,de valamit benéztél,kihagytad a legfontosabbat a vállakat és a csukját.Arra edz minden pankrátor a legkeményebben.Plusz amíg aktív volt állóképességi edzéseket is csinált.

http://www.youtube.com/watch?v=QajCzsYcqxM

http://www.youtube.com/watch?v=TEfLOxB5Ktg

2010. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mivel írtaad, hogy a kaja részét nem tudnád tartani ezért nem hiszem hogy le tudnál edzeni normálisan egy láb-mell-tricepszet, maximum becuccolva. És a váll-csuklya-has azok hol maradnak amúgy? Szerintem ezek az edzéstervek kizárólag az ilyen sztároknak vannak kitalálva akikre főznek, akik nem végeznek fizikai munkát és bármilyen táplálékkiegészítőt megengedhetnek maguknak. Egy átlagembernek ez nem való. Én is próbáltam már hasonlót sok kiegészítővel és igaz volt hatása de akkor gyakorlatilag nem is csináltam semmi mást az edzésen kívül.
2010. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!