Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nos, a kérdésem az lentebb lesz?

Nos, a kérdésem az lentebb lesz?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy egy ideje edzek , már majdnem 1 éve, de eddig nem használtam semmilyen étrendkiegészítőt, kreatint, szóval semmi ilyesmit. Most viszont úgy döntöttem, hogy veszek valamit, csak azt nem tudom hogy mi lenne az ideális nekem.


Ha megveszem , és mondjuk elég 2 hónapig, és utánna nem veszek , tehát nem szedem tovább, akkor mi történik? Visszaesik az ember vagy mi?


Lehet hülyén jön ki , de én tényleg nem használtam semmi ilyesmit eddig, és tényleg nem tudom.


Csak olyan válaszoljon , aki ért hozzá, köszi


2010. szept. 16. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen, egyértelműen ott van.
2010. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nos , köszönöm , hogy hozzáértően hozzászóltál , ezt teljes mértékben értékelem .
2010. szept. 17. 10:50
 3/7 anonim ***** válasza:
De!
2010. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, de tényleg ott van lent a kérdésed!
2010. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos, ha már ott van lent a kérdésem, erre nagyon ügyesen rájöttünk, akkor nem tudna valaki válaszolni is rá?
2010. szept. 17. 13:34
 6/7 clint ***** válasza:

nem esel vissza, hacsak nem kezdesz drogozni, cigizni inni, vagy nem hagyod abba az edzést.

A táplálékkiegészitő amiről beszélsz ugyanúgy kaja, csak mível turmixolva van megiszod edzés után és emiatt hamarább emészted, ennyi. Ugyanúgy szénhidrátot és fehérjét tartalmaz mint a csirke meg rizs, vagy a tojás és krumpli.

A kreatint meg ne használj, max fosnod kell majd tőle vagy hányni.

2010. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2010. szept. 17. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!