Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az edzéshez?

Mit szóltok ehhez az edzéshez?

Figyelt kérdés

-25 felhúzás (jó ha 10 perc alatt megcsinálom, de szeretnék belejönni)

-50 szakítás vállig, úgy hogy kinyomom a könyököm előre és bepattintom a mellkasomhoz a rudat, kb 25 kg-val.

-50 váltó fekvőtámasz (1-szer talaj, 1-szer oldalt a súlyokon, megint vissza talaj, megint fel két tárcsára)

-25-25 szakítás egykezes súlyzóval (10 kg)

-25 felülés súlyzóval padon (6-7 kg-os súlyzók mindkét kézben, felüléskor kitolom)

-25 homorított felugrás

-50 rúd húzás (1-szer bedőlök és mell felé húzóm, utána kiegyenesedek és úgy vállból, majd így ismételni) kb 25 kg

-egy laza 1km-es futás levezetésként.

Hányszor érdemes ismételnem egy héten? Mi a véleményetek ezekről a pontokról?

Évek óta edzek de ilyet még nem próbáltam. Nagyjából meg tudnám csinálni 40 perc alatt össz-vissz véleményem szerint.

19/F

Köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 16. 20:51
 1/3 anonim válasza:
egy kicsit keménynek tűnik, de te érzed. sztem egy orvossal érdemes lenne beszélned egy ilyen kemény edzés elkezdése előtt
2010. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Morals ***** válasza:

Szia!


Látom spártai edzésre készülsz. Erőemelő vagy? Habár a súlyok nem tűnnek nehéznek.

Testépítés szempontjából ez az edzés rossz, sőt, nagyon rossz, s remélem nem a fele kacsintgatsz, mert akkor sajnos az alapoktól kell kezdeni.

De formában tartásra, erőállóképesség növelésére jó ez az edzés, mindenképpen alternatívnak mondanám.

2010. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem testépítésre. Azt a konditeremben szoktam végezni.

Igen spártai, lecseréltem futásra a felhúzás-fekvő felhúzás-fekvőt.

Erő, meg álló képesség növelésére csinálnám. Rendőri felvételire rákészüléshez. Jó ez?

2010. szept. 22. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!