Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Klasszikus tepsifenékből...

Klasszikus tepsifenékből lehet kerek feneket formálni?

Figyelt kérdés

Homokóra alkatú vagyok, széles csípő, keskeny derék, szélesebb felsőtest, amivel nem lenne bajom (sőt), de a fenekem nagyon lapos, ernyedt. Szoktam edzeni rá heti 3x (guggolás nagy súllyal, kitörések, felhúzás súllyal stb), ezen kívül heti 1-2 kardió edzés (ugrókötél, nagyon szeretem).

15 kg feleslegem van, maximum 5 kg-t szeretnék még fogyni, de ez alá nem nagyon mennék, mert az arcom nagyon sovány. 1 év alatt alig változott valakit a fenekem és kezdek elkeseredni. A fehérjebevitelre is figyelek, 1-1,2 g / testsúlykilogramm megvan minden nap.

Valakinek hasonló az alkata és sikerült eredményeket elérnie, vagy engedjem el?


2022. ápr. 7. 14:13
 1/5 A kérdező kommentje:
1-1,2 g / testsúlykilogramm (ez fehérjére értendő, a lényeg lemaradt)
2022. ápr. 7. 14:33
 2/5 anonim ***** válasza:
kalóriaplusz nélkül nincs érdemben izmosodás. Először el kell dönteni, hogy mi a cél
2022. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Izmosodás elsősorban.
2022. ápr. 7. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szintentartáshoz képesti kalóriabevitelt kicsit emeld meg és úgy csináld a gyakorlatokat amiket írtál
2022. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!