Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tanulhatok...

Mennyi idő alatt tanulhatok meg jól kézen járni?

Figyelt kérdés
Kézen álni viszonylag elég jól tudok! Olyan hogy van amikor megy fél perc egy percig de van hogy alig pár másodpercig sikerül! Ez lényegtelen! Hány nap, hét vagy hónap alatt tanulhatok meg járni kézen? Ti tudtok?
2010. szept. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ha már biztosan megy a kézenállás, akkor nyugodtan elkezdhetsz egy-két lépést tenni :D előre vagy hátra, amerre neked könnyebb, valaki szerint hátra egyszerűbb (az átfordulásra figyelj :P).

az, hogy mennyi idő alatt tanulod meg, az rajtad múlik, hogy mennyi időt szánsz rá. szerintem 2-3 hét alatt ha rendszeresen gyakorolsz, akkor már elég szépen meg tudod tanulni :D

2010. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát naponta minimum 40 percet gyakorlok! MAximum amieddig meg nem unom de addig egyenlőre nem jutottam el xD Hát nekem hátra könnyebb! Előre multkor könyékre estem mert másik irányba ki akartam dőlni de az ellentétes irányba estem! :D
2010. szept. 14. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
füvön gyakorold, ott nem fáj annyira ha elesel :D
2010. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahol érem ott gyakorlom xD
2010. szept. 15. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!