Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen elkéstem, vagy még...

16 évesen elkéstem, vagy még van esélyem, h jó legyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Kiskoromban nagyon hajlékony voltam, 8 éven keresztűl úsztam, nem versenyszerűen, de eléggé jól úszok, mást viszont nem igazán sportoltam, max röpi, de azt sem versenyszerűen.De mindig is szerettem volna táncolni, és most elkezdtem fél éve.Szerintetek ha most elkezdek mondjuk naponta futni, edzeni, és eljárok a táncedzésekre is, még táncolhatok, ha nem is profin, de elégjól?Még lehetek legalább olyan hajlékony, mint voltam?Mert ha igen, most komolyan elkezdeném azt, amit már régóta szeretnék.De félek úgy belekezdeni, hogy nem lenne igazán értelme, mert akkor a szüleimnek lenne igazuk, és inkább a tanulásra kéne jobban rámenni.:)
2010. szept. 11. 14:58
 1/3 Ájhevnó válasza:

A profi szintről már lemaradtál. Nagyon jó még lehetsz, de az is tehettség függő.

A hajlékonyság erőltetését nem igazán értem. Ritimikus gimnasztikára gondolsz? Ha nem arra, akkor a legtöbbet még meg tudod oldani, de a lényeg, hogy élvezd.

2010. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez neked hogy van, én 15 éves koromig táncoltam, versenyszerűen is, előtte balettoztam és mindig nagyon hajlékony voltam. Aztán ezt abbahagytam, évek óta semmit nem mozgok, meg is híztam, de attól még ugyanolyan hajlékony maradtam. Viszont szerintem mindenképp kezdj el táncolni, elég mondjuk heti két edzés elsőre, aztán egy év múlva meglátod, hogy megy. És a heti két alkalom még segíti is a tanulást!!
2010. szept. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:) Mindenképp táncolok, de csak 3 hónap múlva xD előtte még most lesz egy műtétem... -.- :) de utána nagyon hajráá:) Nem tudom pontosan h működik ez a hajlékonyság-dolog, de nyújtással sokat el lehet érni:) Köszönöm a segítséget, aztán drukkoljatok, h jó legyek:D :)
2010. szept. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!