Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés + tömegnövelés (? ) sürgős

Lecsoka kérdése:

Edzés + tömegnövelés (? ) sürgős

Figyelt kérdés

Sziasztok 10 éves korom óta thaiboxolok és most vagyok 15 éves .

175 cm vagyok és 60 kg ...

Szép erős combjaim vannak, vállam stb... de nem olyan amilyet szeretnék ! Tömegnövelőt akarok venni , mellette 5-6 edzésre járok egy héten ... szerintetek mennyire fog megváltozni az alakom? Izmosodni szeretnék és hogy sokkal testesebb legyek... esetleg még itthon súlyzózni is fogok...


2010. szept. 10. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a thaibox egy olyan sport , ami nehezen egyeztethető össze a tömegnöveléssel . Ha heti 5-6 edzésed van , nagydarab nem leszel , max egy picivel lehetsz vastagabb . Döntsd el mi a fontosabb .
2010. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő nem magában növeli a tömegedet, azért hívják így, mert az összetétele megfelelő ahhoz, hogy kiegészítsed vele a tömegnövelő étrended! Tehát étrend kell először, nem a kiegészítő.
2010. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, és milyen ételeket egyek?
2010. szept. 10. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
rizst és csirkemellt
2010. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és a súlyzózással mi a helyzet?
2010. szept. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!