Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire tart ez vissza a...

Mennyire tart ez vissza a gyúrásba?

Figyelt kérdés
Vettem már fehérje port is és azzal nagy nehezen edzés napokon kijön a 2-25 fehérje edzésnapokon!Rizts is sokat eszek edzés elött meg után is az nap!De pihenő napokon sajna sehogy se jön össze.Akkor is iszok fehérjét de ottvan suli is sokáig vagyok ott stb...Az lenne kérdésem hogy akkor pihenő napokon is kéne aza napi 2,5 testsúlykgonként?Kb 1-1,5 g jön ki 1 kilómra :S Szénhidrátot is kevesebbet fogyasztok de az gondolom nembaj mert zsírként rakódna le igaz? Egyébként van még heti 3 box edzésem is ott meg sok kalória ég szóval azis 1 minúsz igaz?
2010. szept. 9. 16:39
 1/10 A kérdező kommentje:
"kijön a 2-25 fehérje" helyett 2-2,5 g fehérje :) akart lenni
2010. szept. 9. 16:42
 2/10 anonim válasza:
Igaz
2010. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaz de ch nélkül nem épül be a fehérje.Tömegnövelés mellett 3-4g ch-t minimum vigyél be.Tömegelés mellett minimum 1,5g-2g (valakinek az 1g is elég) fehérje kell.Az étrend az pihenőnaokon is ugyan az legyen.De ha nem mész 1,5 g alá akkor jó.

Amikor éppen naturál vagyok én sem viszek be többet 1,5g-nál

2010. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítettél egyébként mi az a naturál?Olyankor miért kell kevesebbet? Egyébként anyagcsere milyen szerepet vesz fel akkor nem ürül ki fehérje? Naponta vagy 2naponta van "nagy dolgom"...

Hát megpróbálok akkor minden nap akkor napi 2 adaggal fogok port szedni!

2010. szept. 9. 17:05
 5/10 A kérdező kommentje:
ch az szénhidrát? Napi 3-4g kell testsúlykgonként belöle :O? Nem sok az 1 kicsit?
2010. szept. 9. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Tömegnövelés mellett annyi CH kell.Fehérjéből a felesleg kiürül de inkább többet vigyél be és ürüljön ki a felesleg minthogy kevesebbet és izmot veszítsél.De mint írtam a 1,5g elég.


Naturál alatt azt értettem amikor csak tápkieget szedek de ezen a témán még nem kell rágódnod.Sőt jobb esetben később sem

2010. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értelek köszi de CH akk szénhidrát igaz? Azt kenéyrrel 1 részét zsömlékkel pogácsákkal nem lehet bevinni? mert suliba csak azt tudok :S De igaz csak edzésnapokon kell ilyen sok ch? pihenőnök kevesebb nem?
2010. szept. 9. 17:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Tömegnövelés mellett ugyan annyi tápanyag kell edzés meg pihenőnapon is.Elvégre akkor fejlődsz amikor pihensz.Edzésnapon meg azért kell hogy a glikogénraktárakat visszatöltsd.

Én inkább a rizsre,zabra,tömegnövelőre meg a dextrózra szavaznék mint ch forrás de a kenyér is jó.Dextrózt csak edzésnapon,közvetlenül edzés után a többi mehet bármikor.

Viszel magaddal a suliba ételhordóban rizst meg csirkét azt kész.

2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jolenne csak anyám képtelen főzni főleg minden nap...:S ez a gond max csinál a suliba rántotthúsos szendvicset a büféről meg ne is beszéljünk utálom a snickerset meg a hotdogot ...
2010. szept. 9. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
itt a net.Nézel valami receptet és megcsinálod magadnak
2010. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!