Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom használni ezt a...

Hogyan tudom használni ezt a kondigépet, normális edzéstervvel?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék edzeni, ehhez hasonló gépünk van itthon:


[link]


nem nagyon tudom használni, de elég gyenge vagyok és szeretnék elkezdeni valamit. Naponta olyan fél-1 órám lenne rá, és szeretném minden hétköznap csinálni. Tudna valaki edzéstervet készíteni nekem?


2010. szept. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Fa*za edzéstervet csak te tudsz készíteni magadnak, de írok valamiféle irányadót...


mellre nem tudom... szerintem ezen csak tárogatni lehet, esetleg ki lehet találni valami pö*sön keresztül húzogatós csigás gyakorlatot, de nem tudom. Hátra már nagyobb a választék. Föntről tudsz mellhez húzni, a kötéllel tudsz evezni, illetve nyak mögé húzni is tudsz föntről. Vállra tudsz kötéllel oldalra húzni. Bicepszre csigán rúddal alulról, illetve mintha mellhez húznál de hátrább dőlsz és nem mozogsz hátból csak hajlítod a karod. Tricepszre kötél lehúzás illetve rúd letolás. Lábra ülve tudsz hajlítani illetve megfordulsz és egy lábbal hajlítasz nekitámaszkodva a gépnek elölről. És nézz utána bodybuilderen a gyakorlatok mechanikájának, lehet hogy kitalálsz valami olyan gyakorlatot amit nem láttam, de lehet hogy mégis lehet végezni a géppel...

2010. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A mell tényleg necces....pl ami fontos lenne fekvenyomás, azt nem tudodezen csinálni. de kb minden mást, plusz súlyzókkal igen..amúgy heti 4 alkalom bőven elég a tömegnöveléshez..de ha egyszerűbben szeretnél gyorsan izmot építeni, ott a kettlebell. Garantáltan 1-1,5 év alatt spártai testet építesz vele :D
2010. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!